De Biks Bent en de Teugelders hebben dinsdagavond 22 januari een mooie avond beleefd bij de Hauwmauwers in de Jan de Wit kliniek te Bakel. Voor het tweede achtereenvolgende jaar mochten de Teugelders een uitnodiging ontvangen van de organisatie, waar het gekleed gevolg gaarne op in ging.
Onder leiding van Prins JanJozef 34e en Grootvorst Henk, die de avond prima presenteerde, werd de bewoners van de kliniek een mooie carnavalsavond voorgeschoteld. Er waren optredens van ‘Liederentafel ‘t Akkoortje’ en de bekende bandparodist ‘Ome Henk’. Het ‘Laarbiks Quartje’ en de Teugelders brachten hun carnavalshit waarmee ze ook zullen meedingen naar de prijzen tijdens het Laarbeeks Liedjesfestival. De Ganzendonckse Dansmariekes brachten hun gardedans.
De bewoners genoten zichtbaar van hetgeen geboden werd. Voor de Teugelders en de Biks Bent was het een leuke en dankbare avond. De foto’s staan HIER.
Prins JanJozef 34e en Prins Luuk XXXVI konden het samen het prima vinden.



Niet te bescheiden, Teugelders!
Het was een meer dan schitterende avond die ook door jullie grote bijdrage bij onze bewoners weer even dat echte, gezellige Brabantse Carnavalsgevoel bovenbracht.
Ook de vrolijke noten van de Biks Bent hebben daar aan bijgedragen!
Wij zijn jullie daar zeer dankbaar voor en we hopen dat deze traditie in de volgende jaren voortgezet kan worden.
Gullie bent niet alleen vier daag in bild, ge verdient er ook nog een!
Maarten Cleutjens
NIEUWS
NIEUWSARCHIEF
TWITTER UPDATE
9 uur geleden
9 uur geleden
ADVERTENTIES
ADVERTEREN