Sleutel weer in handen van burgemeester

De sleutel, welke Prins Luuk XXXVI van Ganzendonck op carnavalszaterdag heeft gekregen, is weer terug in handen van de gever: Laarbeeks burgemeester Hans Gilissen. Donderdagavond 20 maart kwamen de prinsen en een aantal mensen uit de 4 Laarbeekse carnavalsverenigingen bijeen om de tijdelijk geleende sleutels weer aan de rechtmatige eigenaar terug te geven.

De burgemeester sprak een kort woordje en memoreerde nog even aan de prima verlopen carnaval in Laarbeek, waar nauwelijks een wanklank te horen is geweest. De burgemeester werd vergezeld door Margriet Swinkels en Jos Dijstelbloem, die beiden veel werk besteden aan de jaarlijkse sleuteloverdracht.

Geen reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
21 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
22 uur geleden

ADVERTENTIES

Computers Laarbeek
Yours Fashion
Pierot
Juni Watermaand
Pure-Laarbeek
Joost Duppen De Fotograaf
Kinderopvang JIJ
Sound & Light Technology
Sevenmiles
Café Zaal de Tapperij
Traxx