Gezellige Club van 100 avond

Zaterdag 25 oktober vond de 2-jaarlijkse feestavond voor de leden van de Club van 100 van de Teugelders plaats.

De avond begon met een lege- en eindigde met een volle dansvloer, hetgeen aangeeft dat de aanwezigen het zeer naar hun zin hadden. Niet in de minste plaats was dit te danken aan de band JASE, welke een perfect optreden neerzette.

Herberg ‘T Huukske was de plaats waar het feest plaatsvond en Jos en Coby van de Kamp zorgden er met hun personeel voor dat niemand iets te kort kwam. Ook dat gedeelte was prima voor elkaar. Het enige minpuntje was het aantal Club van 100 leden dat zich had aangemeld voor de avond. Dat aantal had wat groter mogen zijn.

Degene die er wel waren hadden hier na afloop zeker geen spijt van. Een goede band, een hapje en een drankje, een dansje wagen en wat ‘buurten’ zorgde ervoor dat het sneller tijd was om weer naar huis te gaan dan menigeen in de gaten had.

2 reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
7 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
7 uur geleden

ADVERTENTIES

Café Zaal de Tapperij
Kinderopvang JIJ
Yours Fashion
Joost Duppen De Fotograaf
Traxx
Pierot
Pure-Laarbeek
Sound & Light Technology
Computers Laarbeek
Sevenmiles
Juni Watermaand