Elk jaar worden er weer goede voornemens genomen op 1 januari. De een gaat stoppen met roken. De ander wil gaan afvallen en menigeen wil meer gaan bewegen. Misschien heeft u wel het goede voornemen om mensen te willen gaan steunen. Bij de Stichting Teugelders van Ganzendonck kan dit via de Club van 100. De Club van 100 steunt activiteiten voor gehandicapten, zieken, senioren en de jeugd van Beek en Donk.
Voor de gehandicapten wordt jaarlijks met hulp van KansPlus een avond met muziek, optredens, feest en nog een verrassing georganiseerd. Ook aan de zieke dorpsgenoten wordt gedacht. Prins Luuk, zijn adjudant en een delegatie van het bestuur van de Club van 100 brengen kort voor carnaval een bezoekje aan de zieken thuis, of in het zieken- of verzorgingshuis. Voor de senioren is er de jaarlijks terugkerende seniorenmiddag in muziekcentrum het Anker. Een middag met amusement, kletsers en zang. Tevens bezoekt de prins met zijn gevolg een carnavals happening in verzorgingshuis de Regt die geheel ingevuld is door de mensen die er werken. Voor de jeugd zijn er de al zeer bekende Kindersauwelmiddagen, maar ook de jeugdavonden in het ontmoetingscentrum en het Debberkesbal voor de allerjongsten tijdens carnaval.
Zoals je ziet wordt er veel georganiseerd door de Club van 100, en dit is alleen mogelijk met Uw steun! Heeft u voornemens om een goed doel te steunen denk dan eens aan de Club van 100. Wilt u lid worden of meer informatie, neem dan contact op met het secretariaat van de Club van 100, Hanneke van Bragt, Herendijk 27, Beek en Donk, 0492 461151.















LAATSTE REACTIES