Leuk Hauwmauwersbal in Jan de Witkliniek

Een grote delegatie van de Teugelders bezocht dinsdagavond het gezellige Hauwmauwersbal in de Jan de Witkliniek te Bakel.

Al voor het derde achtereenvolgende jaar zijn de Teugelders uitgenodigd de carnavalsavond in de Jan de Witkliniek bij te wonen. Prins Jan-Jozef XXXV en Prins Luuk XXXVII van Ganzendonck konden vanaf het podium genieten van een aantal optredens.

Amusementgroep Kei te Gek uit Helmond, Ivo vanRossum uit Gemert (zong een aantal feestnummers) en het Laarbeeks Quartje zorgden voor het amusement. De Ganzendonckse dansmariekes brachten hun gardedans en de Biks Bent zorgde voor het muzikale gedeelte.

Over en weer werden de nodige onderscheidingen uitgereikt en regelmatig werd de polonaise ingezet.

2009-02-10-jan-de-witkliniek-0012

(klik op de foto voor meer….)

De aanwezige bewoners genoten zichtbaar van de leuke avond.

Tags: , , , ,

Geen reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
8 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
9 uur geleden

ADVERTENTIES

Pierot
Kinderopvang JIJ
Yours Fashion
Sound & Light Technology
Computers Laarbeek
Joost Duppen De Fotograaf
Pure-Laarbeek
Juni Watermaand
Traxx
Café Zaal de Tapperij
Sevenmiles