Nieuwe aanwijzingen prins

Dit plaatje blijft natuurlijk ook dit jaar actueel!

Dit plaatje blijft natuurlijk ook dit jaar actueel!

Tsja, nu geven we de naam van degene die achter prins Luuk XXXVIII van Ganzendonck schuilt toch echt bijna prijs. Tenminste, als je weet wie het is. Hoewel de aanwijzingen overduidelijk zijn, blijken ze voor iedereen toch erg moeilijk te zijn.

Wordt het nou die ene persoon waarbij het zo voor de hand licht, of is het iemand waarvan niemand verwacht dat hij de scepter over Ganzendonck gaat zwaaien? We gaan jullie opnieuw een beetje helpen met een drietal zeer (on)duidelijke nieuwe aanwijzingen. We zijn benieuwd wie de discussies deze week gaat winnen! Wij slapen nog steeds heel rustig……………………………!!!

1-Het is een halfzware.
2-Het is weer een jonge.
3-Hij maakt er een potje van.
4-Het wordt weer een spektakel.
5-Er zit muziek in.
6-Peppi en Kokki.
7-Hij raakt hem graag.
8-Hij houdt wel van een lekker koekje.
9-Hoteldebotel

2 reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
9 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
9 uur geleden

ADVERTENTIES

Yours Fashion
Traxx
Pure-Laarbeek
Juni Watermaand
Joost Duppen De Fotograaf
Sound & Light Technology
Sevenmiles
Café Zaal de Tapperij
Kinderopvang JIJ
Pierot
Computers Laarbeek