Carnavalsvereniging de Raopers uit Lieshout bood zaterdagavond 19 december prins Leon d’n Urste een receptie aan ter ere van zijn uitverkiezing. Het werd een drukke en gezellige avond bij de Koekoek in Raopersgat waarbij ook de Teugelders, met prins Luuk XXXVIII van Ganzendonck voorop, zich niet onbetuigd lieten.
Prins Leon d’n Urste werd getest op zijn kennis van carnaval en de nodige felicitaties werden uitgewisseld. De Ganzendonkse Dansmariekes brachten hun gardedans.
De rest van de avond was één groot feest, waarbij de Teugelders samen met de Raopers het spreekwoordelijke schip trokken. Uiteindelijk resulteerde dit zelfs in een bedankje van de Raopers voorzitter Rene Gilsing. Prins Luuk en z’n gevolg kijken terug op een bijzonder geslaagde avond.
Een aantal foto’s vind je in het fotomenu.



als je dit leest wil je dan even ann de rechterkant van deze pagina in de kolom waar boven staat LAATSTE NIEUWS klikken op jeugdraad van 11 en dan helemaal naar beneden scrollen want daar zet ik na ieder evenement wat we hebben gedaan of waar we naar toe zijn geweest zet ik een reactie om jullie op de hoogte te houden wat ik er van vond en wat we hebben gedaan
-xxx- jeugdprinses aniek
Wat was het gezellig afgelopen zaterdag in Lieshout.
Prins Leon en zijn prinses hebben er zelf zo te zien ook veel zin in en dat stralen ze echt uit.
De groep blazers die de prins kwamen verrassen gaven een erg leuke show weg en het werd steeds gezelliger.
Lekker dansen, zingen, kletsen en zelfs “de woonboot”, wat wil je nog meer. Het is zeker voor herhaling vatbaar.
Groetjes,
Typmiep, Anita
NIEUWS
NIEUWSARCHIEF
TWITTER UPDATE
7 uur geleden
7 uur geleden
ADVERTENTIES
ADVERTEREN
Magazine Basic door bavotasan.com.
Powered by WordPress.