Muzikanten gezocht

Vereniging Op d’n Tocht zet zich op carnavalsmaandag in om de aangekondigde Huishoudbeurs tot een historisch succes te maken. Om die reden richt men zich ditmaal in het bijzonder op de actieve Ganzendonckse dames. Al meerdere jaren blijken deze namelijk over een goed conditioneel vermogen te beschikken. “De mannenclub van de Neij Prinsen is meestal na een middagje bij Neef Deef al volledig uitgeput!”, aldus een onthutste voorzitter van Op d’n Tocht.

De maandagavonden zijn al jarenlang goed bezocht door de Ganzendonckse vrouwen en dit kan niet alleen liggen aan de aantrekkingskracht van de leden van de zelfingenomen vereniging. De laatste jaren is eveneens opgevallen dat met name de vrouwelijke helft van de opgeheven hofkapel het biljart besteeg en dat een dameskoor als Zingiz voor het vocale geweld moest zorgen. Om iedereen op de THuishoudbeurs op carnavalsmaandag een onvergetelijke ervaring te bezorgen organiseert Op d’n Tocht: Nederlands grootste Huisraadorkest   HUISRAADORKEST ZOEKT MUZIKANTEN.

De bezoekers aan de THuisraadbeurs worden opgeroepen huis, tuin- en keukenartikelen mee te nemen om onder leiding van de laatste overgebleven muzikanten van de opgeheven hofkapel gezamenlijk het grootste Huisraadorkest van Nederland te vormen. Ter inspiratie stuurt de organisatie bijgaande impressie mee:

3 reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
9 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
9 uur geleden

ADVERTENTIES

Computers Laarbeek
Juni Watermaand
Yours Fashion
Traxx
Sound & Light Technology
Pierot
Pure-Laarbeek
Sevenmiles
Kinderopvang JIJ
Joost Duppen De Fotograaf
Café Zaal de Tapperij