Den Teugelder bezorgt

Ook de binnenkant is dit keer in kleur!

Carnavalsblad Den Teugelder is dit jaar voor het eerst in de geschiedenis geheel in kleur uitgevoerd. In Beek en Donk wordt het blad op dit moment huis aan huis verspreid. Mocht u het blad volgende week nog niet gehad hebben, dan kunt u dat door middel van een email naar info@teugelders.nl kenbaar maken.

De dames die maandenlang de adverteerders hebben benadert, de adverteerders zelf en alle vrijwilligers die voor de verspreiding van Den Teugelder zorgen, worden hartelijk bedankt voor hun medewerking.

Omdat het blad al enige tijd geleden is gemaakt, staan er enkele zaken in die inmiddels achterhaald zijn. Het betreft de informatie rond het tijdstip van de optocht. Verder zal er zondagavond, na de prijsuitreiking in het Anker, een groot carnavalsfeest met de Teugelders plaatsvinden bij cafe zaal de Tapperij. Zonder thema of plichtplegingen wordt hier gewoon ouderwets carnaval gevierd.

Den Teugelder kun je HIER zeer binnenkort ook digitaal bekijken.

2 reacties

NIEUWSARCHIEF

ADVERTENTIES

Pure-Laarbeek
Sevenmiles
Pierot
Yours Fashion
Café Zaal de Tapperij
Kinderopvang JIJ
Juni Watermaand
Computers Laarbeek
Traxx
Joost Duppen De Fotograaf
Sound & Light Technology