Met prins Arjan, prinses Tanja en adjudant Miranda van KansPlus voorop, is vrijdagavond het jaarlijkse carnavalsfeest voor deze groep mensen gehouden. In cafe zaal Dave vd Burgt heeft de Club van 100 van de Teugelders van Ganzendonck deze avond mede mogelijk gemaakt.
Het plaatselijke orkest Waizennutmar en zanger Jaring verzorgden het muzikale gedeelte. Prins Luuk XXXIX en z’n Gekleed gevolg, Jeugdprins Luukske XXV, Jeugdprinses Loes en de Jeugdraad van 11 met de Hofhouding sloten uiteraard aan in de polonaise, zodat het ook dit jaar een zeer geslaagd feest werd.
De Ganzendonckse Dansmariekes brachten hun garde- en showdans. Na afloop gingen alle KansPlus feestganger tevreden én met een presentje huiswaarts. De Neij Prinsen Garde bood KansPlus 122 euro aan. Het bedrag komt van een schilderij dat op carnavalsmaandag 2010 werd geveild. Alle foto’s vind je HIER.















LAATSTE REACTIES