Vrijwilligers druk doende!

Het is vaak geen feest voor de Teugelders!

Op diverse plaatsen zijn vrijwilligers van de Teugelders dit weekend actief geweest. Het begon vrijdagavond al, toen de dames van het Gekleed gevolg gezamenlijk een uitje hadden georganiseerd. Er werd gegeten, wat gedronken en zo is ons ter ore gekomen, er werden allerlei ludieke ideeën besproken voor het aankomend carnavalsfeest.

Zaterdag moest er gewerkt worden. De jeugdcommissie was in cafe-zaal de Tapperij druk doende met de eerste oefenmiddag voor de jeugdige deelnemers aan de Kindersauwelmiddag. Voor het eerst werd er door de kinderen opgetreden voor een klein publiek. Ze kregen vaak nog wat aanwijzingen mee en vanaf dat moment is het wachten op zondagmiddag 20 februari.

In muziekcentrum het Anker zijn Teugelders de gehele dag in de weer geweest om de zaal er weer feestelijk uit te laten zien. Het meeste werk is er nu gedaan en alleen de laatste puntjes moeten nog op de spreekwoordelijke negende letter van het alfabet worden gezet.

Een derde groep van de Ganzendonckse carnavalsstichting heeft zich zaterdag ingezet om ervoor te zorgen dat de nieuwe prinsenwagen op tijd gereed is. Er werd geboord, geschuurd, geschroefd, gezaagd, gelast en geverfd. Tussen de bedrijven door werd ook de bouwhal nog eens opgeruimd.

Aanstaande woensdag is er om 14.00 uur in het Ontmoetingscentrum de voorverkoop voor de Ganzendonckse Seniorenmiddag. Vrijdag zullen de mensen van KansPlus in het middelpunt van de belangstelling staan. Voor alle genodigden vindt er dan een groots carnavalsfeest plaats bij cafe-zaal Dave v.d. Burgt. Dit feest is mede mogelijk gemaakt door de Club van 100 van de Teugelders.

Geen reacties

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
23 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
23 uur geleden

ADVERTENTIES

Juni Watermaand
Café Zaal de Tapperij
Sevenmiles
Pierot
Joost Duppen De Fotograaf
Computers Laarbeek
Traxx
Kinderopvang JIJ
Yours Fashion
Pure-Laarbeek
Sound & Light Technology