Gift Neij Prinsengarde aan boerenbruiloft commissie

Zondagmiddag is het geld overhandigt dat de Neij Prinsengarde tijdens de Tropikaale Mondig  op carnavalsmaandag 2011, middels de veiling van een aantal kleinigheden, heeft verkregen. De totale opbrengst was € 257.11 wat in zijn geheel ten goede komt aan de Boerenbruiloft van de Teugelders. Het bedrag wordt besteedt aan de aankoop van een nieuwe poffer (hoofddeksel voor de boerin).

De overhandiging vond plaats bij cafe-zaal Dave v.d. Burgt. Een aantal kopers van diensten, waaronder een ontbijt op bed, was aanwezig en maakte het gekochte meteen ten gelde.

De Teugelders van Ganzendonck willen de Neij Prinsengarde van harte bedanken voor het geldbedrag wat zij hebben geschonken. De foto’s zijn HIER te zien.

1 reactie

NIEUWSARCHIEF

TWITTER UPDATE

teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q @JuniWatermaand
7 uur geleden
teugelders: Heb jij je al aangemeld voor het Schiptrekken tijdens SplasH!! op 24 juni? Het kan hier: http://t.co/KTbhr69Q #JuniWatermaand
7 uur geleden

ADVERTENTIES

Sound & Light Technology
Traxx
Computers Laarbeek
Joost Duppen De Fotograaf
Sevenmiles
Juni Watermaand
Café Zaal de Tapperij
Pierot
Yours Fashion
Pure-Laarbeek
Kinderopvang JIJ